O nás

Kdo jsme a co děláme

Před kurzem se snažíme

pochopit každého účastníka

Dáváme výmluvám

správná jména

Nebereme se

příliš vážně

Chápání

je naše mise

Jsme Chápani

Jsme žena a muž, manželé, rodina a rodinná firma

Najdete nás na Vysočině, u Jihlavy a dálnice D1, Exitu 112. Žijeme spolu, podnikáme spolu a moc nás to baví.

Stejně jako všichni ostatní lidé máme své silné a slabé stránky. Někdy se v životních zatáčkách sotva držíme a tenké větvičky různých křehkých vztahů pod námi praskají. Nejsme ani zdaleka tak šikovní jako opičáci CHÁPANI, kteří nám propůjčili své jméno.

Stejně jako mnozí jiní, a mnozí z vás, často upřednostňujeme svojí osobu a jde nám hlavně o to, abychom byli CHÁPÁNI, aby nás druzí sledovali, naslouchali nám, obdivovali nás a chválili, protože jsme toho měli v mládí, před lety nebo docela nedávno jenom poskrovnu.

Stejně jako někteří z vás se snažíme vykouknout z běžných komfortních komunikačních ulit a podpořit sebe i vás v obtížném CHÁPÁNÍ těch druhých. A PROTO JSME TU! Proto se s vámi chceme potkat, diskutovat o vašich hodnotách a možná, pokud o to budete stát, vám můžeme nabídnout pomoc v naplňování vašich cílů a potřeb, ať už firemních či osobních.

Učíme dospělé lidi především pozapomenutému umění si povídat, vracíme je z virtuálního světa dnešních dní trochu ke kořenům, ke vnímání druhých, k naslouchání lidem okolo nich. Od pohledu klouzajícího po povrchu k přemýšlivému, rozvážnému pohledu do hloubky.

Schválně říkáme povídat, protože zavádíme naši jedinečnou terminologii a snažíme se jít o kousek zpět a znovu trochu polidštit svět chladných firem a velikých korporátů. 

"Jsme obyčejní lidé s neobyčejnými příběhy. O těch svých, ale hlavně o těch vašich, s vámi budeme rádi přemýšlet."

Omezujeme slovo pohovor a nabízíme variantu rozhovor. Pokud to jde omezujeme i slovo rozhovor a nabízíme variantu povídání. Proto nenaleznete na našich stránkách ty názvy, na které jste možná od jiných vzdělávacích společností zvyklí. Ale koneckonců, pokud by tomu bylo jinak, tak bychom popřeli výše uvedenou větu o neobyčejných lidech. Děkujeme za vaše chápání.

Žijeme v korunách je naše motto, které říká, že se snažíme v životě a v naší filosofii nedržet se příliš při zemi, že se snažíme o velkorysost, pokoru a benevolentní nadhled. Dokonce někdy máme pocit, že jsme ještě výš než v korunách a uvědomujeme si, že naše ideály mohou působit v dnešní uspěchané době trochu bláhově a naivně.

Žijeme v korunách a ne pro koruny, tak by naše motto mohlo pokračovat. Nechceme se ale řadit mezi takové významné osobnosti jako je Gándhí nebo Matka Tereza. Od našich spokojených a nadšených klientů si rádi necháme dobře zaplatit, protože přinášíme do jejich firem nejen pohodu a porozumění, ale především řád a zisk.

Máte zájem o naše služby?

Zanechte nám telefon nebo e-mail a my se vám co nejdříve ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.