Networkingové rozhovory

Před kurzem se snažíme

pochopit každého účastníka

Dáváme výmluvám

správná jména

Nebereme se

příliš vážně

Chápání

je naše mise

Networking je vědomá tvorba vztahů

Tvorba vztahů se správnými lidmi se dá naučit

Networkingové rozhovory vám pomohou v rozšíření zóny vašeho vlivu a prohloubení vztahů s vašimi klienty, známými či kamarády v oblasti prodeje, hledání nových lidí do týmu či naopak v čase hledání vaší nové práce a prostoru k uplatnění.

Na začátku naší spolupráce pro nás bude důležité vědět, proč se chcete seznamovat s novými lidmi, s jakým cílem chcete oprašovat či prohlubovat vztahy s lidmi, se kterými se již znáte.

Pak mohu být podpora při hledání správných míst, kde se seznamovat nebo jak starší vztahy znovu rozehrát. Budeme se zabývat nejen jednotlivými kroky, ale také jejich formou a obsahem.

Věřím, že při pěstování sítě vašich kvalitních kontaktů, tedy pěstování vztahů s lidmi kolem vás jde především o schopnost dokázat být pro druhé užitečný, naslouchat jim a klást smysluplné otázky.

Věřím, že pěstování kvalitních, tedy pevných vztahů, které vám budou pomáhat ke splnění vašich cílů jde pouze skrze vzájemný osobní pravidelný rozhovor.

Kde a jak učím?

Networkingové rozhovory teoreticky se učíme v učebně osobně nebo klidně přes skype. Praktická a neodmyslitelná stránka mé pomoci tkví v setkávání se s vašimi důležitými kontakty ve dvou, tedy spolu s vámi, stejně tak v navštěvování networkingových akcí.

Výhody mé osobní účasti jsou v možnosti okamžitě zkoušet mé způsoby seznamování a vedení rozhovoru, získání okamžité zpětné vazby na váš způsob konverzování a následná možnost ihned vést rozhovor jinak, hledání vašich slovních obratů, které vám půjdou „přes pusu“. Součástí společných schůzek a návštěv networkingových akcí získáváte větší jistotu. Otvírám vám dveře a současně vytvářím bezpečný prostor pro nové dovednosti či jejich zlepšení.

Techniky lze učit v rámci kurzu nebo konzultačně jeden na jednoho. Konkrétní forma vzdělávání je vždy o vzájemné domluvě a dostatečném čase před započetím spolupráce, abychom mohli vymyslet ideální variantu i s vašimi kolegy nebo podřízenými.

"Úspěšní lidé dělají to, co neúspěšní nedělají a činí tak každý den."

Kdy mě požádat o pomoc?

Kdy je dobré přemýšet nad cíleným budováním sféry svého vlivu s mou pomocí?

1

Pokud chcete konkrétní práci a nechcete čekat až se vypíše pozice na internetu.

Pokud chcete mít v rámci vaší obchodní činnosti kontrolu nad přísunem nových doporučení nebo nových klientů a máte raději osobní kontakt než telefonování na studeno.

2

Pokud máte pocit, že obchodní tým nedokáže kontakty, se kterými pracuje dostatečně zužitkovat nebo je najít

3

Pokud hledáte inspiraci, jak se seznamovat a nebaví vás sedět u počítače.

4

Pokud víte kam jít, ale chybí dávka odvahy, správná otvírací řeč či pár vhodných otázek do zásoby.

5

Pokud vám téma příjde důležité stejně jako mně a mohla bych být jakkoli užitečná, děkuji za zaslání vašeho telefonu. Klidně se ozvu jako první.

Máte zájem o naše služby?

Zanechte nám telefon nebo e-mail a my se vám co nejdříve ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.