STRUCTOGRAM PRO VÁS. Majitelé, lídři, manažeři a personalisté zbystřete!

Jsou věci, které platí vždy a všude nebo skoro vždy. Třeba, že kontrola nás ušetří zbytečných chyb. Ryba na suchu nepřežije. Talent je pouze jedním z prostředků úspěchu. A pak jsou věci, které platí jen někdy. Měl jsem v 90. letech ...

Jsou věci, které platí vždy a všude nebo skoro vždy. Třeba, že kontrola nás ušetří zbytečných chyb. Ryba na suchu nepřežije. Talent je pouze jedním z prostředků úspěchu.

A pak jsou věci, které platí jen někdy. Měl jsem v 90. letech minulého století skvělé lektory, kteří mě učili obchodovat a pak vést a řídit úspěšný obchodní tým. Určitě si vzpomenu na Pavla Zemana, Pavla Uzla a Vlastimila Orlitu. Ten posledně jmenovaný mě na semináři Structogram a Triogram naučil, proč některé věci platí pouze na někoho, proč nelze učit ani praktikovat dogmata.

Uvedu dva příklady. Člověk, jehož struktura mozku říká, že největší vliv na jeho osobnost má velký mozek, nechce, abyste na začátku obchodního jednání dělali ice break, jak jsme se učili na seminářích obchodních dovedností ve zlatých devadesátých. Tento člověk chce, abychom bez zbytečných řečí šli přímo k věci. Tento člověk rovněž nechce poslouchat při přijímání do nové firmy o skvělém kolektivu a perfektních team buildingových akcích. Chce přesný návod na proces, chce data, korektní informace a kontexty.

Od roku 2002, kdy jsem seminář s panem Orlitou absolvoval se mi změnil svět a můj život v něm. A když jsem v roce 2004 začal sám učit dospělé i mimo svojí tehdejší mateřskou firmu ČMSS, začal jsem učit podle vědomostí, které jsem získal na Orlitově semináři a podle každodenního tréninku na lidech, které jsem potkával a poznával.

Moje obchodní dovednosti od té doby měli tři základní verze. Například pro osobnost, které dominuje mezimozek jsem učil, aby využili své nejsilnější stránky a vyhledávali a rozjížděli největší obchody, aby dělali na nejtěžších obchodních případech, aby vedli obchodní týmy. Varoval jsem je před limity, které před ně stavěla jejich netrpělivost a neochota vidět detaily. Učili jsme se pečlivě připravovat na obchodní jednání a prezentovat i čísla a fakta a nejen superlativy.

V manažerských dovednostech jsme se například bavili o motivaci pro pracovníky se strukturou osobnosti ovládané především kmenovým mozkem. Tito lidé chtějí pracovat v přátelském kolektivu, nechtějí se dostávat do konfliktů a pracovat ve stresu. Nevítají nadšeně nejtěžší zadání a obrovskou odpovědnost. Často mají pocit, že je ve firmě vhodnější kolega, který by se úkolu lépe zhostil.

A proč o tom píšu? Inu, chci se pochlubit. V září 2020 jsem došel k dalšímu milníku ve svých životních a pracovních cílech. Řeknete si možná, že po 20 letech v 55 letech je dost pozdě…

Věřte, pro mě není pozdě a s radostí vám oznamuji, že jsem získal licenci na oficiální tréninky a semináře švýcarského institutu IBSA Structogram. Stal jsem se 13. lektorem a trenérem tohoto unikátního programu v ČR. Tímto děkuji panu Milanu Zajíčkovi za přijetí do klubu, za možnost nalodění.

Pro vás milí přátelé a vážení klienti to má, věřím, veliký přínos, užitek a výhodu. Mohu vás provést oficiálním programem s testem, který odhalí přesnou strukturu vaší osobnosti a následně můžeme přesně identifikovat vaše nadřízené, podřízené, klienty, obchodní partnery a samozřejmě i kamarády a rodinné příslušníky. Objevíte tajný klíč k motivaci lidí. Věřte, že získáte neobvyklou a nezanedbatelnou výhodu při práci s lidmi a mocnou „zbraň“. Ta zbraň ovšem nezabíjí. Tato zbraň slouží dobru. Vylepšuje vztahy, předchází nedorozuměním, umí řešit krizové i postkrizové situace v práci i rodině, pomáhá vám snáze prodat váš produkt, manažerskou myšlenku i drahou dovolenou vašich snů partnerovi, který by dovolenou trávil nejraději úplně jinak a jinde.

Zvu vás do Lipnice nad Sázavou k nám, nebo se rád nechám pozvat do vašeho města a vaší firmy. Můžeme společně odstartovat cestu k vašim úspěchům a cílům. A pokud už po této cestě neomylně kráčíte, rád vás posunu o kousek dál a ukážu přesahy a kontexty, které umožňuje a odhaluje senzační metoda Structogram. Jsou věci, které platí vždy nebo skoro vždy. Kontrola nás ušetří zbytečných chyb. Ryba na suchu nepřežije. Talent je pouze jedním z prostředků úspěchu.  Díky Structogramu porozumíte sobě a díky Triogramu pochopíte ty druhé. A konečně…, co více si přát?

Máte zájem o naše služby?

Zanechte nám telefon nebo e-mail a my se vám co nejdříve ozveme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.